Arborvitae (Żywotnik olbrzymi)

Znany jako „drzewo życia”, Arborvitae ma majestatyczny rozmiar i charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami.

Arborvitae doTERRA (Żywotnik Olbrzymi doTERRA)
 • Drzewo życia
 • doTERRA pozyskuje z Kanady
 • Pozyskiwany z drewna
 • Destylacja parą wodną
 • Opis zapachu: drzewny, ciepły, ziemny
 • Główny składnik: Tujan metylu (Methyl thujate) – silne właściwości
  owadobójcze i grzybobójcze

 Nasz olejek eteryczny pochodzi z pnia drzewa Thuja plicata. Jest również znany jako Cedr Czerwony Kanadyjski i pochodzi z Ameryki Północnej (głównie Kanada i północno-zachodnie Stany Zjednoczone). Olejek eteryczny zawiera specyficzny profil chemiczny i jest wyjątkowo bogaty w tujan metylu. Pozyskiwanie tego olejku jest przeprowadzane w innowacyjny, odpowiedzialny pod względem środowiskowym sposób poprzez destylację pozostałości materiałów drzewnych, aby niepotrzebnie nie ścinać drewna do produkcji olejku. Rdzenni Amerykanie historycznie wykorzystywali wszystkie części tego drzewa w celu uzyskania korzyści zdrowotnych, a także budowy łodzi, totemów, koszy i wyrabiania odzieży. Ze względu na swoje naturalne właściwości konserwujące, Arborvitae chroni drewno przed gniciem, co czyni go popularnym w przemyśle drzewnym i do konserwowania naturalnych powierzchni drewnianych.

WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE

 • antybakteryjny
 • przeciwgrzybiczy
 • kojący
 • wykazuje właściwości przeciwnowotworowe
 • działa stymulująco na układ odpornościowy, nerwowy,
  moczowy i mięśnie sercowe
 • używany jako repelent
 • również do czyszczenia powierzchni

Sposób użycia:

Dodaj kilka kropli do butelki z rozpylaczem z wodą i spryskaj powierzchnie lub ręce, aby uzyskać szybki środek do czyszczenia Zastosuj na nadgarstki i kostki podczas wędrówek

Rozpylaj w domu w celu oczyszczenia powietrza i usunięcia owadów
Zmieszaj 4 krople arborvitae i 2 krople olejku z cytryny, aby uzyskać naturalny środek do konserwacji i polerowania drewna
Używaj podczas medytacji, by poczuć spokój i wyciszenie

Rozpylanie:

Użyj trzech do czterech kropli w wybranym dyfuzorze
Stosowanie miejscowe: Zastosuj jedną do dwóch kropli miejscowo. Rozcieńczyć z frakcjonowanym olejem kokosowym doTERRA, aby zminimalizować wrażliwość skóry.
Uwaga: Może wywołać podrażnienie skóry. Przechowuj z dala od dzieci. Kobiety w ciąży lub karmiące lub osoby pod opieka lekarska powinny skonsultować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, nie wlewać do uszu i na wrażliwe miejsca.

W znaczeniu emocjonalnym: Olejek Boskiej Łaski (The Oil of Divine Grace)

Arborvitae towarzyszy tym, którzy wierzą lub zachowują się tak, jakby wszelki postęp musiał wynikać ze zmagania się i samotnej walki; którzy nie wierzą w Boskość i nieświadomie blokują Boską pomoc. Olejek
zaprasza do życia w pokoju i radości, dając wiarę w obfity napływ Bożej łaski. Arborvitae ponadto uziemia, ucząc, że Boskość jest wszędzie.
Łacińska nazwa Arborvitae oznacza „poświęcić się”. Poprzez poddanie się Wyższej Sile umysł się relaksuje, a dusza doświadcza harmonii i spokoju. Olejek zachęca do poświęcenia swojej osobistej woli i ambicji na rzecz bardziej pełnego życia. Zaprasza do relaksu, wzięcia głębszego oddechu i zaufania biegowi życia. Emocje negatywne: samowola, walka, nadmierny wysiłek, nieufność, sztywność, lęk, potrzeba kontroli Pozytywne właściwości: uspokajający, poddający, uziemiający, pozwalający, zrelaksowany, pełen łaski, życie bez wysiłku, ufanie w boską łaskę.

Obejrzyj film o olejku ARBORVITAE:

Przepis DIY
Środek do mycia drewna

Zmieszaj w butelce ze sprayem:
1/4 szklanki oliwy z oliwek,
1/4 szklanki octu,
10 kropel olejku arborvitae

Zamów swój olejek

Wejdź na stronę:

www.mydoterra.com/eteryczneolejki

 1. Wybierz „Join&Save” i zarejestruj się, składając
  zamówienie na min 100 PV
 2. Zamów w programie LRP na min 100 PV na kolejny miesiąc
 3. Otrzymasz ode mnie olejek eteryczny Wild Orange GRATIS

Szczegóły: eteryczneolejki.kontakt@gmail.com

Źródła:
„Modern Essentials”
„Emotions & Essential Oils. A Modern Resource for Healing”
www.doterra.com