Baza wiedzy

Jeśli kiedykolwiek poczułeś zapach róży, doświadczyłeś aromatycznych właściwości olejków eterycznych. Te naturalnie występujące, lotne związki aromatyczne znajdują się w nasionach, korze, łodygach, korzeniach, kwiatach i innych częściach roślin. 

Przygotowaliśmy rzetelny poradnik, zawierający ważne podpowiedzi ułatwiające zakup dobrej jakości olejku. Jeśli olejki mają pomóc nam w drobnych dolegliwościach to wybór producenta olejków będzie miał kluczowe znaczenie.

Olejki eteryczne dōTERRA mogą być stosowana na trzy sposoby: aromatycznie, na skórę i doustnie.  Jakąkolwiek metodę wybierzesz olejki szybko docierają do naszego organizmu i tam w pełni rozwijają swoje właściwości lecznicze.

Trzy sposoby stosowania olejków eterycznych doTERRA

Zalecenia stosowania olejków eterycznych

Wyraz „eteryczny” może kojarzyć się ze zwiewnością, ulotnością, tymczasem olejki to niezwykle silnie skoncentrowane substancje chemiczne, które odpowiednio stosowane wywierają korzystny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka.

Czystość olejku eterycznego jest jego najważniejszą cechą. Kiedy olejek eteryczny jest zafałszowany lub zanieczyszczony, staje się mniej skuteczny, a nawet może być niebezpieczny. Czystość jest pierwszym priorytetem firmy doTERRA przy produkcji olejków eterycznych. 

Piramida zdrowego stylu życia doTERRA

Schemat zdrowego stylu życia dōTERRA pokazuje, jak połączenie odpowiedniego
stylu życia z dbaniem o zdrowie wpływa na samopoczucie i kondycję. Jeśli dbasz o
odpowiedni styl życia, zdrowie przychodzi w naturalny sposób. To Twoje codzienne
nawyki mają kluczowe znaczenie.

Piramida zdrowego stylu życia doTERRA

Osoby które nie znają olejków eterycznych często pytają: „czy olejki eteryczne są naprawdę bezpieczne?” Przygotowaliśmy przewodnik aby dokładnie wyjaśnić tę kwestię.

Aromaterapia jest to jedna ze skuteczniejszych metod radzenia sobie z emocjami. Nasz zmysł węchu jest silniejszy niż nam się wydaje i ma wielki wpływ na nasze myśli, emocje, nastroje, zachowanie i wspomnienia. 

Które olejki wykorzystać w biurze podczas pracy?

Dyfuzowanie olejków eterycznych w biurze to bardzo dobry sposób na zwiększenie produktywności, poprawę nastroju, odświeżenie umysłu i przyjemny zapach w miejscu pracy.

Olejki eteryczne do biura

Czy dodanie kilku kropli olejku eterycznego może poprawić kondycję włosów i skóry głowy? Przeczytaj które olejki w tym pomogą.

Liczby mówią same za siebie!

4800 +
Pracowników
+
Konsultantów
+
Krajów
5/5
„Misją doTERRA jest odkrywanie i rozwijanie najwyższej jakości terapeutycznych olejków eterycznych o najwyższej jakości i powiązanych z nimi naturalnych produktów wellness. Osiągamy to dzięki silnemu zespołowi naukowców wewnętrznych oraz wysoko wykwalifikowanym doradcom naukowym i medycznym. Pozostajemy również na czele postępu naukowego, współpracując z wybranymi instytucjami akademickimi, przemysłowymi i medycznymi.”

Certyfikowane Produkty

Olejki eteryczne dostępne w naszym sklepie posiadają certyfikat czystości.

Dostarczamy produkty najwyższej jakości!

error: Content is protected !!