Drzewo Sandałowe Hawajskie

Drzewo sandałowe hawajskie doTERRA (Hawaian Sandalwood doTERRA)

Podobnie jak jego rodzime Hawaje, Hawajskie drzewo sandałowe wywołuje uspokajający efekt, ponieważ działa kojąco na skórę i promuje dobre samopoczucie poprzez rozpraszanie napiętych uczuć. *

Dodaj do swojego szampon lub balsam w celu poprawy wyglądu skóry i włosów
Rozproszone w swojej sypialni po długim, stresującym dniu lub przed medytacją
Zastosuj do swojej skóry dzień przed dużą sesją zdjęciową lub prezentacją
Rozpylaj się lub nakładaj na szyję i ramiona przed snem, aby odpocząć w nocy
Po długim dniu pracy nad twoim miód-do listy, dodaj jedną lub dwie krople do gorącej kąpieli, aby promować relaks i zmniejszyć stres
Promuje zdrowo wyglądającą, gładką skórę
Zmniejsza widoczność niedoskonałości skóry
poprawia nastrój
Często stosowany w medytacji ze względu na swoje właściwości uziemienia i upliftingu
Aby poczuć się jak w domu, wypełnij dużą miskę parującą wodą, a następnie nałóż jedną lub dwie krople drzewa sandałowego na twarz i przykryj głowę ręcznikiem. Umieść twarz nad parującą wodą. Twoja skóra poczuje się odżywiona i odmłodzona
Nałóż jedną lub dwie krople na mokre włosy, aby przywrócić wilgoć i nadać włosom jedwabisty połysk
Wdychaj drzewo sandałowe bezpośrednio z dłoni lub rozproszone, aby zmniejszyć napięcie i równowagę emocji

Olejek eteryczny z hawajskiego drzewa sandałowego jest produkowany i używany do szerokiej gamy zastosowań i korzyści. Jego główny składnik chemiczny, santalol, nadaje olejowi hawajskiemu właściwości uziemienia i upliftingu. Olej ten jest powszechnie stosowany ze względu na swoje aromatyczne korzyści dzięki swojej zdolności do zwiększania nastroju, zmniejszania napięcia i promowania dobrego samopoczucia. Zapach hawajskiego drzewa sandałowego jest bogaty, drzewny i miód-lubić. Dzięki przyjemnemu zapachowi i właściwościom poprawiającym nastrój, hawajskie drzewo sandałowe stanowi doskonały olej do masażu i aromaterapii. Hawajski olej z drzewa sandałowego jest również znany ze swoich właściwości pielęgnacyjnych i jest często stosowany w produktach do pielęgnacji skóry. Olej ten promuje zdrowo wyglądającą i gładką skórę oraz zmniejsza widoczność niedoskonałości skóry.

Poznaj zalety i zastosowania olejku z drzewa sandałowego hawajskiego, wypróbowując poniższe porady dotyczące olejków eterycznych i majsterkowiczów.

Hawajskie drzewo sandałowe jest dobrze znane ze swoich właściwości wpływających na skórę i jest często stosowane w produktach do pielęgnacji skóry i procedurach. Dodaj trochę hawajskiego drzewa sandałowego do rutynowej pielęgnacji skóry, aby promować gładką i zdrowo wyglądającą skórę i pomóc zredukować pojawianie się sporadycznych niedoskonałości skóry. Wystarczy nałożyć jedną lub dwie krople na pożądane obszary skóry i delikatnie wcierać olej. Aby zminimalizować wrażliwość skóry, rozcieńczyć olejem sandałowym hawajskim za pomocą doTERRA Frakcjonowany olej kokosowy.
Włącz hawajski olej z drzewa sandałowego do swoich ćwiczeń jogi lub medytacji. Hawajski olejek z drzewa sandałowego składa się z naturalnych substancji chemicznych, które pomagają wyleczyć emocje i jest często używany w medytacji do jej uziemienia i właściwości upliftingowych. Aby poprawić medytację lub doświadczenia jogi, używaj oleju z drzewa sandałowego hawajskiego miejscowo lub aromatycznie i otaczaj się właściwościami uziemienia, podniesienia na duchu i polepszania nastroju hawajskiego drzewa sandałowego.
Odczuj te napięte uczucia i ciesz się gorącą kąpielą z hawajskim sandałowcem. Kąpiel to idealne rozwiązanie na koniec męczącego dnia. Wystarczy napełnić wannę żądaną temperaturą wody i dodać jedną lub dwie krople hawajskiego drzewa sandałowego. Ta kombinacja pomoże promować rozluźnienie i zmniejszyć napięcie.
Hawajskie drzewo sandałowe jest bogate w korzystne właściwości dla skóry i może być stosowane w prosty i szybki sposób. Aby uzyskać promienny krem ​​na noc, dodaj jedną lub dwie krople hawajskiego drzewa sandałowego do swojego ulubionego kremu nawilżającego lub kremu na noc i zastosuj go do pożądanych obszarów skóry. Ta szybka, nocna aplikacja sprawi, że Twoja skóra stanie się zdrowsza, gładka i promienna na następny dzień.
Posmaruj, spłucz i powtórz za pomocą hawajskiego oleju z drzewa sandałowego, aby poprawić wygląd włosów. Dodaj hawajskie drzewo sandałowe do szampon Twojego wyboru i ciesz się świeżym i zdrowym wyglądem, jaki przynosi Twojemu włosowi.
Masz dużą prezentację, ślub lub sesję zdjęciową w najbliższej przyszłości? Spraw, by Twoja skóra była najmniejszym zmartwieniem. Aby uzyskać zdrowo wyglądającą i gładką skórę, zastosuj hawajskie drzewo sandałowe na skórę na dzień przed wielkim wydarzeniem. Ten olejek pomoże zredukować niedoskonałości skóry i zapewni Ci miły, zdrowy blask.
Ze względu na silne właściwości gruntujące i poprawiające nastrój olejki hawajskiego drzewa sandałowego, można go stosować na wiele różnych sposobów, aby złagodzić napięcia i zmniejszyć stres. Po długim, stresującym dniu rozprowadź trzy lub cztery krople hawajskiego oleju z drzewa sandałowego w dyfuzorze, aby poprawić nastrój i zmniejszyć napięcie. Dla spokojnego snu, rozprowadź trzy lub cztery krople hawajskiego drzewa sandałowego w dyfuzorze lub nałóż kilka kropli na szyję i ramiona przed snem. Aby zmniejszyć napięcie i zrównoważyć emocje o każdej porze dnia, wdychaj olejek z drzewa sandałowego hawajskiego bezpośrednio z dłoni.
Uzyskaj wspaniałe doznania spa bez konieczności wychodzenia poza dom. Zacznij od napełnienia dużej miski parującą wodą, a następnie nałóż na twarz jedną lub dwie krople hawajskiego drzewa sandałowego. Umieść swoją twarz nad miską parującej wody i ułóż ręcznik na oparciu głowy i na miseczce, tworząc namiotowy kształt. To doświadczenie pomoże Twojej skórze poczuć się odżywioną i odmłodzoną.
Daj włosom żywy blask. Nałóż jedną lub dwie krople hawajskiego drzewa sandałowego na mokre włosy po wyjściu z prysznica. Pomoże to przywrócić włosom wilgoć i nada jej jedwabisty połysk.
doTERRA Hawajski olejek z drzewa sandałowego Zastosowania – Kierunki użycia
Dyfuzja: Użyj trzech do czterech kropli w wybranym dyfuzorze.
Wewnętrzny użytek: Rozcieńczyć jedną kroplę w 4 fl. oz. cieczy.
Zastosowanie miejscowe: Zastosuj jedną do dwóch kropli do pożądanego obszaru. Rozcieńczyć za pomocą doTERRA Frakcjonowany olej kokosowy aby zminimalizować wrażliwość skóry.